مشاوره اطلاعاتی نگاشت سپهر دانش، روشن کننده مسیر مبهم پژوهش

موسسه نگاشت سپهر دانش، ارائه کننده مشاوره اطلاعاتی در زمینه های مختلف علمی  پژوهشی به پژوهشگران گرامی در رشته های مختلف می باشد. خدمات مشاوره اطلاعاتی سپهر دانش در جهت انجام پروژه های تحقیقاتی، انتخاب موضوعات تحقیق برای مقاله و پایان نامه، معرفی منابع اطلاعاتی و تامین آن ها برای پژوهشگران، مشاوره در زمینه انتشار مقالات علمی، و سایر خدمات علمی پژوهشی می باشد.

مشاوره­ اطلاعاتی سپهر دانش برای چه کسانی مفید است:
  •  سازمان­ های تحقیقاتی و صنعتی
  • دانشگاه ­ها و مراکز آموزش عالی
  • مشاور اطلاعات پروژه های عمرانی
  • مشاور اطلاعاتی مهندسان
  • مشاور اطلاعاتی وکلا و حقوقدانان
  • مشاور اطلاعاتی اساتید و پژوهشگران
مشاوره اطلاعاتی

مشاوره اطلاعاتی، خدمتی از نگاشت سپهر دانش

فرآیند پژوهش، مستلزم شناخت جنبه های مختلف موضوع پژوهش است. انتخاب منبع جهت استخراج پیشینه پژوهش و اشراف به حوزه مورد مطالعه و تهی گاه های آن از این مواردند. همینطور شناخت سرمنشاء پژوهش، کشف محیط پژوهش و بررسی مطالعات انجام شده از اصول کار یک پژوهشگر است. هر چند ممکن است این شناخت توسط خود پژوهشگر با کسب تجربه و آزمایش و خطا بدست آید. اما بهای گزاف و از دست رفتن فرصت ها را در پی خواهد داشت. وجود یک همراه که مسیر را برای پژوهشگر روشن نماید، کمک درخور توجهی به پژوهشگر عرضه میدارد. شناخت مشکلات و محدودیت های پژوهش، مستلزم همراه داشتن، یک مشاور زبده حرفه ای در کنار پژوهشگر است.این مهم باعث خواهد شد، پژوهشگر ضمن محدود کردن موضوع و حوزه پژوهش خود، منابع اطلاعاتی مورد نیاز پژوهش را به صورت کاملا تخصصی، جست و جو، بازیابی و در فرآیند پژوهش مورد استفاده قرار دهد.

بدیهی است،تامین منابع اطلاعاتی، همچون کتاب، مقاله، اسناد و مدارک و سایر پژوهش های انجام گرفته، نقش مهمی را در احاطه پژوهشگر به محیط و حوزه پژوهش، و کوتاه کردن مسیر پژوهش دارند. کارشناسان اطلاعاتی نگاشت سپهر دانش آمادگی دارند تا این روشنگری را برای شما به امغان بیاورند. نگاشت سپهر دانش می تواند در تمام حوزه های ذکر شده، همراه و همیار محققین و پژوهشگران باشد. و مسیر مبهم پژوهش را هموار و شفاف سازد. 

نگاشت سپهر دانش

شماره تماس دفتر همدان: 32522799 -081

شماره تماس دفتر تهران:09183151346

 

 

 

آدرس:

شعبه همدان: میدان فلسطین، بلوار غبار همدانی، ابتدای بلوار جانبازان، جنب شهرداری منطقه 5

شعبه تهران: سعادت، آباد بلوار سرو غربی، نبش خیابان شهید ریاضی بخشایش، پلاک سی و هفت، واحد سه

تمامی حقوق این وبسایت متعلق است به نگاشت سپهر دانش ( طراحی شده توسط شهر وردپرس )