معرفی خدمات آموزشی نگاشت سپهر دانش

برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف در زمینه‌های مرتبط با خدمات علمی پژوهشی از دیگر خدمات ارائه شده توسط نگاشت سپهر دانش است. محققین، پژوهشگران، دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند برای بالا بردن آگاهی خود در این زمینه از این دوره‌ها استفاده کنند. در ادامه شما می‌توانید با این دوره‌های آموزشی بیشتر آشنا شوید.

آشنایی با سواد اطلاعاتی و نقش آن در پژوهش و جستجوی اطلاعات. چگونگی ارتقا سواد پژوهشی و توانمندسازی پژوهشگران. آشنایی با پروپوزال و پایان نامه نویسی. روش­ ها و شیوه نامه نگارش مقالات علمی و فنی( فارسی و انگلیسی).

آشنایی با علم ­سنجی و شاخص­ های آن، آشنایی با پایگاه ­های اطلاعاتی مقالات و کتاب های رایگان(چکیده، تمام متن با دسترسی آزاد. مشتری مداری و ارائه خدمات نوین در کتابخانه ها در عصر اطلاعات و ارتباطات و توانمند سازی کتابداران.

آشنایی با پایگاه­ های استنادی ملی و بین المللی(WOS, Scopus,ISC,…..)، روش­ ها و شیوه نامه نگارش مقالات علمی و فنی( فارسی و انگلیسی)، چگونگی انتخاب نشریات علمی ملی و بین المللی معتبر برای ارسال مقاله پژوهشی.

آشنایی با نمایه ­سازی و چکیده نویسی. آشنایی با روش ­ها و استراتژی جستجوی اطلاعات. ایجاد و بروزرسانی شبکه­ های اجتماعی یا پروفایل­ های علمی (ORCID, Publons, Google Scholar…..). آشنایی با علم ­سنجی و شاخص­ های آن.

شیوه ­نامه چاپ و نشر کتاب، آشنایی با ویراستاری و صفحه­ آرایی کتاب. آشنایی با کارگزاران و فروشگاه ­های کتاب ­های الکترونیکی ملی و بین المللی.

نگاشت سپهر دانش

شماره تماس دفتر همدان: 32522799 -081

شماره تماس دفتر تهران:09183151346

 

 

 

آدرس:

شعبه همدان: میدان فلسطین، بلوار غبار همدانی، ابتدای بلوار جانبازان، جنب شهرداری منطقه 5

شعبه تهران: سعادت، آباد بلوار سرو غربی، نبش خیابان شهید ریاضی بخشایش، پلاک سی و هفت، واحد سه

تمامی حقوق این وبسایت متعلق است به نگاشت سپهر دانش ( طراحی شده توسط شهر وردپرس )