روند پیچیده پژوهش و همینطور دشواری های سابمیت و چاپ مقاله پژوهشی، جزو آن دسته از مواردی است که ذهن نویسنده و پژوهشگر را به خود مشغول میکند. این روند وقت و انرژی زیادی را از پژوهشگران گرفته و دشواری های زیادی را برای آنها ایجاد خواهد نمود. از این رو دستیار پژوهشی که بتواند ان امور را مدیریت کند و به بهترین شکل ممکن به انجام برساند یکی از اصول لازم برای هر محقق خواهد بود.

دستیار پژوهشی خدمت منتخب سپهر دانش برای پژوهشگران و محققان این پیچیدگی را ساده خواهد نمود. کارشناسان نگاشت سپهر دانش با بهره گیری از تجربه خود در این زمینه می توانند جهات مختلفی از پژوهش را برای شما ساده کنند که در ادامه عنوان می گردد.

 

ویراستاری و ساختار بندی مقاله

نحوه نگارش مقاله و ساختار بندی آن یکی از مواردی است که باید برای پذیرش مقاله و چاپ مقاله در ژورنال های علمی مورد توجه قرار گیرد. لازم به ذکر است که ژورنال های مختلف شرایط مختلفی را مد نظر قرار می دهند. پس برای چاپ مقاله در یک ژورنال معتبر و یا یک مجله خاص مد نظر شما باید قالب و ساختار بندی مقاله را به نحو مورد نظر آن ژورنال و مجله تغییر داد. ویراستاری و تعیین ساختار مقالات بر اساس متد مختلف برای ژورنال های مختلف یکی از اصلی ترین موارد ارائه شده در خدمات دستیار پژوهشی نگاشت سپهر دانش است.

ویراستاری مقاله

 

پیدا کردن منابع اطلاعاتی و علمی

یافتن منابع تحقیقاتی علمی و مرتبط با موضوع، و همینطور منابع معتبری که بتوان در پژوهش به آنها استناد نمود یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط دستیار پژوهشی است. بررسی پایگاه های اطلاعاتی فارسی و همینطور پایگاه های اطلاعاتی لاتین برای پیدا کردن مقاله فرآیندی وقت گیر است. در سپهر دانش این کار به صورت تمام و کمال برای شما انجام خواهد شد. دسترسی نامحدود به تمامی پایگاه های علمی می تواند اطلاعات مورد نیاز پژوهش را برای شما فراهم نماید.

منابع اطلاعاتی

 

سابمیت مقالات

ارسال یک مقاله تکمیل شده برای یک ژورنال و مجله دردسر ها و پیچیدگی های خود را دارد. گاهی این روند ممکن است تا چند ماه به طول بیانجامد و در صورتی که شما به صورت ناخواسته اشتباهاتی را در ارسال آن انجام دهید این زمان افزایش بیشتری خواهد داشت. همینطور ممکن است مقاله شما برای همیشه کنار گذاشته شود. دستیار پژوهشی سپهر دانش میتواند عملیات سابمیت مقالات و همینطور پیگیری آن را برای شما به انجام برساند.

سابمیت مقاله

 

مدیریت پروفایل های علمی پژوهشگر

قرار گرفتن در فهرست یک درصد دانشمند برتر جهان تنها با بازتاب کارهای پژوهشی امکان پذیر است. پروفایل علمی یک پژوهشگر می تواند بازتابگر کلیه کارهای علمی و پژوهشی او باشد. ثبت تحقیقات انجام گرفته، مقالات منتشر نموده و کتاب های نوشته شده در پروفایل های علمی، اقدامی است که برای مطرح شدن باید انجام گیرد. 

از معروفترین این پروفایل ها میتوان Scopus ،Poblons و ORCID را نام برد. دستیار پژوهشی پروفایل های علمی و شبکه های اجتماعی علمی و کاری پژوهشگر را به صورت کامل مدیریت مینماید. این امر می‌تواند در بازتاب کارهای پژوهشی بسیار موثر باشد.

پروفایل علمی
نگاشت سپهر دانش

شماره تماس دفتر همدان: 32522799 -081

شماره تماس دفتر تهران:09183151346

 

 

 

آدرس:

شعبه همدان: میدان فلسطین، بلوار غبار همدانی، ابتدای بلوار جانبازان، جنب شهرداری منطقه 5

شعبه تهران: سعادت، آباد بلوار سرو غربی، نبش خیابان شهید ریاضی بخشایش، پلاک سی و هفت، واحد سه

تمامی حقوق این وبسایت متعلق است به نگاشت سپهر دانش ( طراحی شده توسط شهر وردپرس )